توسعه رشته‌های جدید اولویت موسسه علمی کاربردی فرهنگ و هنر

9 آذر 1393

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشورو مشاور وزیر فرهنگو ارشاد اسلامی گفت: توسعه رشته‌های جدید جزو اولویت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر است.

حمید شاه‌آبادی در جلسه هم اندیشی روسای واحدهای تهران دانشگاه علمی کاربردی ضمنتاکید بر همراهی موسسه با مراکز در جهت ارتقای سطح کیفی و استانداردسازی وتخصصی شدن رشته‌های حوزه فرهنگ و هنر گفت: مراکز فرهنگ وهنر باید در راستای امور محوله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه فرهنگ و هنر گام بردارند.

وی در این جلسه مراکز آموزش عالی علمی کاربردی نظرات خود را درخصوص رشته‌های تایید شده پذیرش بهمن‌ماه سال جاری بیان کردند، ادامه داد: این موسسه براساس رسالت ماموریت‌گرایی مراکز و تاکید مداوم دانشگاه در این امر،نظرات خود را در مورد مراکز فرهنگ و هنر شهر تهران در سامانه گسترش دانشگاه در مورد رشته‌های پذیرش بهمن‌ماه سال جاری بر دو مبنای کلی «تحدید رشته‌های غیرمرتبط با ماموریت» و «کاهش هدفمند و رشته‌های امور فرهنگی و روابط عمومی» اعلام نمود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: این تصمیمات با در نظر گرفتن جوانبمختلف از جمله میزان ظرفیت پذیرش‌ها در سهمیه‌های آزاد و شاغل و واگذاری رشته‌های جدید ماموریت‌گرا صورت گرفته و در جلسه مشترک بین موسسه و دانشگاه قرار شد مجموعه نظرات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر در دفترچه پذیرش ملاک عمل قرار گیرد.

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشور، در پایان آمادگی خود را برای توسعه رشته‌های جدید و مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر و همچنین تدوین یک برنامه راهبردی برای چشم‌انداز پنج ساله مراکز اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ وهنر، در این جلسه افرادی چون احمد علمشاهی مدیر امور گسترش موسسه ، صابری رییس مرکز فرهنگ و هنرواحد 29 تهران و تقی‌پور رییس مرکز فرهنگ و هنر واحد 46 تهران حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم