پردازش-منابع ارشد و دکترا

14 مهر 1395

انتشارات پردازش با بیش از بیست سال فعالیت در زمینه کتابهای کارشناسی ارشد ، به عنوان اولین ناشر و مبتکر کتابهای کارشناسی ارشد ودکتری در ایران موفق به چاپ بیش ازسه هزار عنوان کتاب در رابطه با گروه های مختلف آموزشی از جمله علوم پایه ، فنی و مهندسی ، علوم انسانی ، کشاورزی و علوم پزشکی با استفاده از اساتید مجرب کشور و حتی طراحان سوال های کارشناسی ارشد نموده است.

 

 

 

 

نیز این موسسه در اقدامی تکمیلی موفق به چاپ کتابهای خلاصه مباحث اساسی کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های فوق نموده است و در حال حاضر با در دست چاپ داشتن بیش از سیصد عنوان از کتاب های کارشناسی ارشد و دکتری این پروژه مراحل تکمیلی خود را سپری می کند.

همچنین انتشارات پردازش برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری آموزش مکاتبه ای به صورت ارسال جزوه های کمک آموزشی، آزمون گیری ، کلاس های رفع اشکال به صورت تلفنی و حضوری نمود و در این امر نیز موفقیتهای چشمگیری داشت که با استقبال گسترده داوطلبان سنوات قبل همراه بود و به یاری خداوند متعال این موسسه اقدام به برگزاری کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری به صورت حضوری با استفاده از اساتید برجسته و مولفانکتاب های خود نموده است که چشم اندازی بی نظیر از نظر کیفیت و محتوا را درنوع خود نوید می دهد.

 

http://shop.pardazeshpub.com/

 

جهت اطلاع از کلاس ها و نحوه ثبت نام با ما تماس بگیرید 66975561 الی 7

جهت پیگیری سفارشات ، لطفا کد سفارش و کد پرداخت خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید، تا در اسرع وقت پیگیری شود. لطفا برای پیگیری سفارشات از تماس تلفنی خودداری فرمایید.

E-Mailواحد
sales@pardazeshpub.com
support.pardazesh{at}gmail[dot]com
فروش کتاب

دفتر مرکزی : میدان انقلاب ، خیابان شهدای ژاندارمری ، بین فروردین و اردیبهشت ، پلاک 132
شماره تماس : 021 66 407 408 - 021 66 97 55 61-7
شماره فکس: 021 66 47 6000


ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم