پردازش-منابع ارشد و دکترا

14 مهر 1395

انتشارات پردازش با بیش از بیست سال فعالیت در زمینه کتابهای کارشناسی ارشد ، به عنوان اولین ناشر و مبتکر کتابهای کارشناسی ارشد ودکتری در ایران موفق به چاپ بیش ازسه هزار عنوان کتاب در رابطه با گروه های مختلف آموزشی از جمله علوم پایه ، فنی و مهندسی ، علوم انسانی ، کشاورزی و علوم پزشکی با استفاده از اساتید مجرب کشور و حتی طراحان سوال های کارشناسی ارشد نموده است.

 

 

 

 

جزوه مدیریت کسب وکار و بهره وری علمی کاربردی

21 فروردين 1395
دانشجویان عزیز درس مدیریت کسب وکار و بهره وری را در بخش جزوات دریافت کنند

وزیر علوم: دانشگاه نباید در تور تفکر و جناح سیاسی خاصی گرفتار شود

11 آذر 1393

 http://media.isna.ir/content/1417255367711_arash+khamooshi+-3.JPG/2

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشجویان باید به دورازکشمکش‌های جناحی در عرصه های مختلف فعالیت داشته باشد تاکید کرد: نباید اجازه دهیم دانشگاه در تور تفکر یا جناح سیاسی خاصی گرفتار شوند زیراتحقق این امر موجب کاهش تنش در دانشگاه‌ها می‌شود.

افزایش سهمیه ورود به دانشگاه ایثارگران

11 آذر 1393

 سهمیه ورود به دانشگاه در مراکز آموزشی ایثارگران با 5 درصد افزایش به 25 درصد رسید.

نمایندگاندر جلسه علنی صبح امروز و در جریان بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ماده الحاقی 4 این طرح را به تصویب رساندند که بهموجب آن 20 درصد سهمیه ورود ایثارگران به 25 درصد افزایش یافت و حدنصاب آخرین فرد پذیرفته شده برای وزارت‌خانه بهداشت و درمان آموزش و پزشکی و علوم و تحقیقات فناروی 70 درصد تعیین شد.

توسعه رشته‌های جدید اولویت موسسه علمی کاربردی فرهنگ و هنر

9 آذر 1393

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشورو مشاور وزیر فرهنگو ارشاد اسلامی گفت: توسعه رشته‌های جدید جزو اولویت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر است.

حمید شاه‌آبادی در جلسه هم اندیشی روسای واحدهای تهران دانشگاه علمی کاربردی ضمنتاکید بر همراهی موسسه با مراکز در جهت ارتقای سطح کیفی و استانداردسازی وتخصصی شدن رشته‌های حوزه فرهنگ و هنر گفت: مراکز فرهنگ وهنر باید در راستای امور محوله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه فرهنگ و هنر گام بردارند.

نحوه ثبت‌نام و تحصیل همزمان دانشجویان در دو رشته

5 آذر 1393

دانشگاه پیام نور جزئیات و نحوه تحصیل همزمان دانشجویان در یک رشته دیگر در این دانشگاه اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در راستای تبیین ماده 11 آیین نامه آموزشی مصوب 20 اسفند 91 شورای دانشگاه و فراهم نمودن شرایط تحصیل همزمان برای دانشجویانی که آمادگی و توانایی تحصیل در دو رشته تحصیلی را دارند، دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا 30 آذرماه سال جاری فرصت دارند برای تحصیل همزمان در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند.

فرآیند جذب هیئت علمی در دانشگاه آزاد شتاب می‌گیرد

5 آذر 1393
رئیسمرکز آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از شتاب بخشی روند جذب هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: 5000 نفر عضو هیئت علمی در این دانشگاه جذب می شوند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی، رسول عبدالله میرزایی در جمع اعضای هیئترئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب اظهار کرد: تمام تلاش حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به سمت کیفیت بخشی همگام با توسعه سوق داده شدهاست.

اقتدار علمی کشور از طریق مشارکت خیرین آموزش عالی در توسعه دانشگاه‌ها

2 آذر 1393

معاون اداری مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از رسانه هایجمعی درخواست کرد برای تبیین و ترویج گفتمان خیّرین آموزش عالی نقش پر رنگتری ایفا کنند .
دکتر محمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستادخیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با اشاره به کارکرد اثربخش و تاثیرگذار رسانه ها در تمامی زمینه های دنیای امروزی، نقش رسانه های جمعی در فرهنگ سازی و درونی کردن ارزش های انسانی و اسلامی در جامعه را بسیار پربار ارزیابی کرد و از طراحی و برنامه ریزی ستاد خیّرین این وزارت برای ارتباط و تعامل تنگاتنگ با تمامی رسانه های کشور، جهت معرفی ابعاد و ماهیت گفتمان خیّرین آموزش عالی و تبیین و ترویج روز افزون این گفتمان در تمامی سطوح جامعه خبر داد.

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم